גיימלטר – Gameletter

לחובבי המשחקים ואלו המעוניינים להכיר משחקים חדשים, כולל משחקים מכל העולם, אתם מוזמנים להירשם כמנויים על ה"גיימלטר", מגזין מסקרן, מדליק – וחכם במיוחד!

בכל גיליון תיחשפו למשחק חדש, וכן לסוגים שונים של חידות, אתגרים, וגם סקירה של חלק מהמשחקים הנמכרים בארץ כולל המלצות קניה וביקורות.

סמארטאפ – SmartApp

 

ברוכים הבאים למגזין Sסמארטאפ - האפליקציות המהנות ביותר לפיתוח חשיבהmartApp, המגזין שסוקר עבורכם את האפליקציות הטובות והמהנות ביותר לפיתוח חשיבה.

בתור אחד שמכור למשחקי חשיבה, וחובב לא קטן של משחקי מחשב מגיל צעיר, כמובן שאני לא יכול להתעלם מעולם האפליקציות העשיר שצופן בחובו אינספור משחקים, ובין היתר משחקי חשיבה.

אני מודה – לא כל משחקי החשיבה שאפשר להוריד בטלפון באמת שווים את בזבוז הזמן!  הרבה פעמים אני מוריד משחק, משחק בו כמה דקות ומייד מוחק אותו.

קשה היום ליצור משחקים שהם גם מרתקים ומעניינים, וגם מועילים לפיתוח החשיבה.

לכן בכל פעם שאני נתקל באפליקציה שבאמת שווה את הזמן שלי, אני משחק בה בכל רגע פנוי, וממהר לכתוב עליה בסמארטאפ (Smartapp), המגזין שסוקר את האפליקציות הכי מהנות וטובות (שאני נתקלתי בהן עד כה) לפיתוח חשיבה.

אם הילדים שלכם נמצאים זמן רב מול המסכים וזה לא מוצא חן בעיניכם, אבל גם קשה לכם לנתק אותם משם – לפחות וודאו שהם עושים משהו שמועיל לפיתוח החשיבה שלהם:

הכירו להם את המשחקים הכי טובים, ותהיו בטוחים שהם מפתחים:peak app

  • זריזות
  • ראיה צורנית וסיבובית
  • זיכרון
  • מולטי-טאסקינג
  • תגובה מהירה
  • כושר עין-יד
  • התמצאות במרחב

ועוד שפע של מיומנויות קוגניטיביות.

מה עוד חשוב לדעת?

המגזין נשלח במייל פעם בשבוע,

אני ממליץ רק על אפליקציות חינמיות (בחלקן יש אפשרות לרכוש גירסה מתקדמת אבל לטעמי הגירסה החינמית מספיקה בהחלט)

חלק מהמשחקים ממש מאתגרים!  אל תתייאשו מהר מדי, הכי כיף להצליח דווקא במשחקים האלה…

זה עולה כסף?

נכון להיום, ההרשמה היא בחינם – נצלו זאת כל עוד זה נמשך…

unlock it app
find a way app
colors united app