השאלת משחקי חשיבה

ספריית המשחקים שלי

אם אתם מאוד אוהבים משחקים, אבל לא רוצים לקנות או חוששים שאחרי הקנייה הם יעלו אבק על המדפים, או שסתם לא יהיו מהנים כמו שחשבתם… מנוי השאלת משחקים הוא המוצר בשבילכם!

תקופת המנוי: חצי שנה
כמות החלפות: לא מוגבלת
הספרייה ממוקמת בראשון לציון

(רח' נורדאו 90 )
החלפה מתאפשרת גם במקומות אחרים לפי תיאום מראש
עלות המנוי: 225 ש"ח עבור משחק מתחלף אחד, 375 ש"ח עבור שני משחקים
ימי החלפת משחק בספרייה:

יום ב' – 12:00 – 17:00

יום ו' – 10:00 – 13:00
חובה לתאם הגעה מראש!

תקנון זה מהווה הסכם התקשרות זמני לתקופה של חצי שנה בין "דקל נוי משחקי חשיבה", להלן: "המשאיל", לבין __________, להלן: "השואל", באמצעות המוצר "מנוי השאלת משחקים", להלן: "המנוי".

מנוי השאלת משחקים הינו מוצר יחודי המאפשר ללקוחות פרטיים להתנסות במגוון רב ביותר של משחקים ולהחליפם ללא הגבלה, בדומה להשאלת ספרים בספרייה.

המנוי מיועד ללקוחות פרטיים ולשימוש ביתי בלבד. אין להשתמש במשחקים אלה בחוגים, מועדוניות, כיתות, צהרונים וכן הלאה.

עבור תקופת המנוי ישלם השואל מראש ובמזומן סכום של 225 ש"ח להשאלת משחק אחד, 375 ש"ח לשני משחקים (ועוד 150 ש"ח לכל משחק נוסף)

השואל מתחייב לשמור על שלמות המשחק ותקינותו ולהחזירו באותו מצב שבו קיבל אותו, ללא חלקים חסרים וללא נזקים בלי סבירים כגון קרעים או שברים במשחק עצמו או באריזה שלו.

במידה שהמשחק הוחזר כשהוא ספג נזק בלתי סביר לדעת המשאיל, קרי מצב שבו אין אפשרות לאחזר את החלקים החסרים או לתקן את הנזק באופן שמאפשר השאלה מחדש של אותו משחק, רשאי המשאיל שלא לקבל בחזרה את המשחק הניזוק ולא להחליפו. דמי המנוי לא יוחזרו, והמשאיל רשאי שלא להסכים לספק מנוי חדש.

לצורך עירבון, המשאיל משאיר פרטי אשראי שייעשה בהם שימוש רק אם נגרם נזק למשחקים או אם הסתיימה תקופת המנוי והמשאיל לא החזיר את המשחקים שלקח.

על אף האמור לעיל, השואל מודע לכך שחלק מהמשחקים הזמינים להשאלה הינם משומשים ומלכתחילה אינם במצב חדש, אך הם תקינים וראויים למשחק.

חלק מהמשחקים הינם יצירה מקורית של "דקל נוי משחקי חשיבה". בעת השאלת משחקים אלה מתחייב השואל שלא לעשות כל שימוש מסחרי ללא אישור מפורש ובכתב מ"דקל נוי משחקי חשיבה".

המועדים האפשריים להשאלת משחקים מפורסמים באתר (ראו למעלה).

ידוע לשואל כי מועדים אלה עשויים להשתנות מפעם לפעם, ועליו להתעדכן באתר לפני כל החלפת משחק.

כל החלפת משחק מחוייבת בתיאום מראש. השואל מתחייב שלא להגיע "בהפתעה" ואינו זכאי לכל פיצוי במקרה שייתקל בדלת סגורה.

לרכישה, התייעצות ופרטים נוספים השאירו פרטיכם:

    מה מרכלים