החזון שלנו

אנחנו ב"דקל נוי משחקי חשיבה" מזמנים חוויה של העצמה, כיף והצלחה דרך משחקי חשיבה.
אנו מאמינים שעיסוק מתמיד במשחקי חשיבה מפתח את יכולת ההתמודדות עם סיטואציות יומיומיות, פתרון בעיות, יעילות ואפקטיביות, ושיפור מערכות יחסים.


הערכים שלנו: — צמיחה — נתינה — יצירה — דיוק — מעשיות


צמיחה – אנחנו עסק צומח ומצמיח. כל אחד שחווה הצלחה דרך משחקי חשיבה גם חווה צמיחה אישית ותחושה של גדילה: "עכשיו עשיתי משהו שלא עשיתי קודם, או שבכלל לא ידעתי שאני מסוגל לעשות". האור בעיניים, החיוך הבלתי נשלט, סיפוק הניצחון – אצל ילדים ומבוגרים כאחד, הם אלו שמבטאים בעינינו את הצמיחה שלהם – ושלנו ביחד איתם.


נתינה – כשאתה משחק עם מישהו – אתה נותן. נותן לו מזמנך, מחוכמתך, מניסיונך. אנחנו אוהבים לתת, ואוהבים אנשים שאוהבים לתת. וכחלק בלתי נפרד מערך זה, אנו מבצעים הפעלות בהתנדבות לפחות פעמיים בשנה אצל אוכלוסיות שזקוקות לנתינה יותר מכל: ניצולי שואה, ילדים בפנימיות, אוכלוסיות מיוחדות וכן הלאה.


יצירה – יצירה היא בריאה, מתן ביטוי פיזי לרעיון. ההפעלות שלנו הן פרי היצירה שלנו, ועד כמה שאנחנו גאים בהן, אנחנו תמיד נותנים מקום ליצירה וליצירתיות של הקהל שלנו, ושמחים בכל פעם מחדש לגלות תשובות חדשות ומקוריות לחידות שאנחנו מציגים, רעיונות חדשים למשחקים, ודרכים חדשות לשחק את אותו משחק. עבורנו, פיתוח יצירתיות היא חלק בלתי נפרד מפיתוח החשיבה כולה, ולכן כמעט כל הפעלה שלנו כוללת מרכיב כזה או אחר של חשיבה יצירתית.


דיוק – המשחקים הטובים ביותר בעולם הם משחקים שמבוססים על דיוק. מה שמבדיל בין הרמות השונות של השחקנים, היא רמת הדיוק שלהם: עד כמה המהלכים שלהם מדויקים? כמה שגיאות יש להם במשחק? גם כשחקנים וגם כבעלי מקצוע ונותני שירות תמיד נשאף לדיוק מקסימלי – לתת הצעת מחיר מדויקת, להציע את הפעילות המתאימה ביותר לסיטואציה ולקהל, להתייצב לפעילות בזמן, לחזור לטלפונים בשעה שנקבעה, להשתמש בציוד הכי מתאים, ולבצע את ההפעלה באופן המדויק ביותר שאפשר.  לכן גם בסוף כל הפעלה אנחנו שולחים שאלון משוב על מנת ללמוד איך להשתפר ולהיות אף יותר מדויקים בפעם הבאה.


מעשיות – זה הערך החשוב ביותר כי הוא זה שגורם לדברים לקרות באמת ולא להישאר ברמת הכוונה הטובה או רעיון שלעולם אינו מוגשם. במשחקי חשיבה יש מסגרת חוקים ברורה, והשחקנים יודעים מה הם המהלכים שמותר להם לבצע ואילו פעולות פשוט לא מעשיות. במציאות שלנו ההבדלים קצת יותר מטושטשים, אנחנו עלולים להפליג בדמיונות או להכריז הכרזות, מבלי שיהיה להן ערך מעשי. ב"דקל נוי משחקי חשיבה" אנו מקפידים לתת שירות שיהיה מעשי עבור הלקוח, להציע רק את השירותים /מוצרים שהוא צריך ויכולים לעזור לו, ולקבל עלינו משימה רק אם אנחנו יודעים שנוכל לעמוד בה.

למה משחקי חשיבה?

chess
משחקי חשיבה הם אחד הכלים העוצמתיים ביותר ליצירת תוצאות בחיים.
משחק קבוע במשחקי חשיבה מכל הסוגים (כולל פתרון מדורי הסודוקו למיניהם בעיתונים), הוא כמו אימון כושר למוח.
המוח הוא השריר הכי חשוב בגוף והנכס הכי יקר שיש לנו, ולכן זה האינטרס העליון של כל אחד לדאוג שהוא יישאר חד וצלול, ושנוכל להשתמש בו באופן שישפר את איכות החיים שלנו.

הרי מי מאיתנו לא היה רוצה:-
why_gaming2

 • זיכרון מושלם
 • יכולות אסטרטגיות מבריקות
 • יכולות לצפות מהלכים ולתכנן תכניות שפועלות היטב
 • חשיבה יצירתית ויכולת לפתור בעיות מורכבות

ולמה סדנת משחקי חשיבה?

why_gaming3
כל אחד יכול ובהחלט מוזמן לקנות לעצמו כמה משחקים ולשחק בהם, או לשחק במשחקי חשיבה בחינם באינטרנט או באפליקציות טלפוניות. יש מליון כאלה.
אבל לא הרבה יכולים לקחת ציוד מאוד מגוון, ידע רחב ונסיון של שנים בהוראת משחקי חשיבה, ולהפוך אותם לפעילות מקורית שעובדת לכל אחד, לכל קבוצה, לכל גיל ולכל אירוע.

ההפעלה תורמת במספר מישורים:

 • קוגניטיבי – אבל קוגניטיבי כיפי, זה כמו לעשות "מסז' למוח"
 • חברתי – כי אנחנו לא סתם משחקים, אנחנו משחקים עם אנשים
 • רגשי – הו כן, זה יגרום לכם להתרגשות. (אם לא, אני כנראה עושה משהו לא טוב)
 • ערכי – יוצאים לרגע מהעולם הוירטואלי, יושבים לאותו שולחן עם אנשים ומשחקים ביחד.
 • והכי חשוב: זה פשוט…..כיף! (כי אם זה לא יהיה כיף….זה פשוט לא יהיה)

לרכישה, התייעצות ופרטים נוספים השאירו פרטיכם:

  מה מרכלים