מוסדות חינוך – בתי ספר – ועד הורים כיתתי – צהרונים – מתנ"סים – קייטנות

הפעלות לכיתות

הפעלות לכיתות

פתיחת שנה, מסיבות סוף שנה, יום המשפחה, יום ירושלים, חנוכה, פורים או פסח. לא חסרות סיבות למסיבות – וכשמדובר בילדים שלנו, אנחנו רוצים עבורם גם שיהנו מכל רגע, וגם שילמדו, יתפתחו ויקבלו ערך משמעותי.

אם אתם בועד ההורים הכיתתי או הבית ספרי – ספרו לנו על הכיתה שאותה אתם מלווים ונשמח להציע לכם הפעלה מתאימה, כיפית ומפתחת חשיבה במיוחד

 קרא עוד >>

שולחנות משחק לרכישה

בתי ספר ומוסדות חינוך מוזמנים להעשיר את מרחב הלמידה שלהם בעזרת שולחנות חשיבה מגנטיים. שולחנות משחק לרכישה

 

למה זה טוב?

שולחנות החשיבה מאפשרים לתלמידים בהפסקות לשחק משחקי חשיבה בצורה נוחה ומהירה. משחקי חשיבה הם כלי נהדר לפיתוח כישורי חשיבה, לשיפור מיומנויות חברתיות ורגשיות, ללמידה והנאה.

 

איך זה עובד?

השולחנות עשויים מברזל צבעוני ולוח המשחק הוא משטח מגנטי שנצמד בקלות לשולחן וניתן להחלפה בקלות.  תהליך ההצמדה של לוח משחק לשולחן הוא פשוט ביותר ואורך שניות ספורות, כך שניתן לשחק אין-סוף משחקים שונים על שולחן בודד ולהחליף בין המשחקים בעת הצורך.

הוראות המשחק לרוב מודפסות על לוח המשחק עצמו כך שאין צורך לאכסן אותם בנפרד,  והניסוח של הכללים מתומצת וברור על מנת שכל אחד יוכל ללמוד משחק חדש ולשחק אותו בתוך דקות.

קרא עוד>> 

חדרי משחקים למוסדות

שולחן דמקה מוגדל

אנו מאמינים שכל מוסד חינוכי צריך שיהיה לו חדר ייעודי למשחקים. בתי ספר, מועדוניות, מועדוני נוער, הוסטלים, פנימיות, בתי אבות, בתי חולים, מרפאות שיניים, מספרות ואפילו מוסכים.

אם אתם מנהלים מוסד כלשהו ורואים כמוני את הערך העצום שבהקצבת חלל כלשהו (אפילו קטן) שיהיה חלל משחקים לטובת משתמשי המוסד – אני אשמח לעזור לכם לבחור את המשחקים הנכונים, להנגיש את כל המשחקים כך שיהיה קל ופשוט לשחק בהם, ולהכשיר את הצוות שעובד במקום ע"י סדנה מיוחדת.

קרא עוד>> 

תלמידים מפעילים תלמידים: ארון משחקים בהפסקות

חדרי משחקיםפעילות מדהימה המתרחשת לכל אורך שנת הלימודים!

אנו מקימים ארון משחקים (בית הספר מקצה את הארון, אנחנו דואגים למשחקים). הארון כולל שפע של משחקי חשיבה מעולים שהתלמידים יכולים לשחק בהם בהפסקות, כאשר השימוש במשחקים נעשה בשיטת "חבר מועדון".  התלמידים רוכשים (בסכום סמלי) כרטיסי חבר מועדון הנושאים את שמם וכיתתם, והכרטיס מקנה להם זכות השאלת משחקים בהפסקות.

מי שמפעיל את הארון בהפסקות הם למעשה תלמידי מועצת התלמידים או תלמידים נבחרים מכיתות ה -ו , לאחר שאנחנו מכשירים אותם בסדנה מיוחדת.

קרא עוד>>

 

לרכישה, התייעצות ופרטים נוספים השאירו פרטיכם:

    מה מרכלים