הפעלות


ההתמחות שלנו היא בהתאמת ההפעלה לאירוע, ובבניית התכנים לפי הצורך של הקבוצה. החל מהפעלות כיפיות קלילות ומצחיקות שמתאימות לחגיגת יום הולדת וערבי גיבוש, דרך הרצאות מעשירות לארגונים גדולים ויישובים, וכלה בחוגים וסדנאות מעמיקות שבהם חווית המשחק הופכת גם לחוויה לימודית לכל דבר.

service2

ערבי גיבוש

סדנת משחקי חשיבה ייחודית ומקורית, יוצרת חוויה מעשירה, כיפית ומגבשת, מפעילה את גלגלי המוח בדרך יצירתית ומהנה, ומחברת בין המשתתפים בהומור ובקלילות.

sevice1

שולחנות משחק לאירועים

שדרגו כל אירוע בעזרת שולחנות של משחקי חשיבה מוגדלים ומעוצבים, מתאימים להפעלות חוץ, פיקניקים או חדרים מרווחים. בחרו את השולחנות המועדפים עליכם והפכו את האירוע למהמם…

service3

ימי הולדת

כשאני מפעיל בימי הולדת חשוב לי שילד היומולדת יחווה חווייה מיוחדת ושונה, שהוא ירגיש שהיום הוא מלך העולם, שהכל אפשרי, שבא לו לעוף לשמיים מרוב התרגשות!

service4

הרצאות, חוגים וקורסים

איך לשחק כל החיים מבלי להפסיד פעם אחת? איך לחשוב כמו בוגר אבל לשחק כמו ילד? איך מפתחים חשיבה אסטרטגית גם בגיל צעיר? איך מפיחים חיים בחשיבה היצירתית שנעלמה עם השנים?

sevice1

הפעלת כיתות

אתגרו את מוחם של התלמידים בימי שיא וכיף בחגים, מסיבות סיום, בשילוב עם ההורים או בלעדיהם…

sevice1

חדר משחקים לקייטנות

בפעילות זו נעבוד בחדר אחד שיהיה חדר משחקים מגוון בשפע של משחקים מסגנונות שונים. על מסך ישודרו ב-loop סרטונים המדגימים את אופן השימוש במשחקים. כל קבוצה תיכנס בתורה, תעבור הדרכה ראשונית ולאחר מכן ישחקו באופן חופשי.

לרכישה, התייעצות ופרטים נוספים השאירו פרטיכם:

    מה מרכלים